Лакталис-Украина 

Украина

Вакансии

10 активных вакансий

Сферы деятельности

Розничная торговля

Продукты питания

Я хочу тут работать

Лакталис-Украина 

Група Lactalis – приватна, непублічна сімейна компанія з 85-річною історією виробництва молочної продукції. 

Штаб-квартира Lactalis знаходиться у м.Лаваль (Франція), поряд з першим виробничим приміщенням групи, на території якого зараз розташований унікальний музей молока - Lactopol. 

Сьогодні група Lactalis - яка ще до кінця минулого століття була виключно французька - вийшла далеко за межі своєї країни і є виробником молочної продукції  №1 у світ: 

- представлена 240 заводами у 47 країнах світу;

- переробляє 19 мільярдів літрів молока щорічно;

- об’єднує 80 000 працівників у 88  країнах світу;

- володіє всесвітньо відомими брендами: Président, Galbani, Parmalat та ін.

У 1996 році група Lactalis стала першим іноземним інвестором в молочну галузь України, повіривши в її аграрний та промисловий потенціал. На базі Миколаївського комбінату було створене спільне франко-українське підприємство з виробництва масла та казеїну, а згодом і всієї лінійки традиційної молочної продукції. У 2007 році Lactalis зробив черговий крок у розвитку групи на території України придбавши ТОВ «Молочний Дім» у місті Павлоград.

Сьогодні «Лакталіс» в Україні – це два заводи (м. Миколаїв та м. Павлоград) та торговельна компанія з центральним офісом у Києві. «Лакталіс» налічує більше 750 працівників та виробляє близько 150 найменувань продукції під брендами: Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні» і «Локо Моко». Впродовж багатьох років «Лакталіс» є одним із лідерів у категоріях: кисломолочний сир («Творожна Традиція» ТМ Président), сметана у стаканчику (ТМ Président) та сиркові десерти (ТМ Дольче). Компанія  імпортує сири під всесвітньо відомими брендами: Président, Galbani і Société,  які вироблені на підприємствах групи Lactalis. 

 Всі досягнення компанії-результат втілення ідей і наполегливої роботи нашої талановитої команди, а стимул для роботи і розвитку - Вашу довіру і любов.

Якщо ви працелюбні і налаштовані на роботу в команді, готові до навчання, професійного та кар'єрного росту, розгляньте наші вакансії.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина10

з/п не указана
Павлоград
з/п не указана
Павлоград
з/п не указана
Павлоград
з/п не указана
Павлоград
з/п не указана
Николаев
от 7 800 грн.
Одесса