ЗАО УМВБ 

Киев

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

ЗАО УМВБ 

Група УМВБ: 
На сьогоднішній день до Групи УМВБ, створеної у 2009 році, входять ПрАТ "Українська міжбанківська валютна біржа", Універсальна товарна біржа «Контрактовий дім УМВБ", ТОВ "ФТН Монітор Україна".
 

Мета діяльності Групи УМВБ – сприяння створенню на Україні цивілізованих засад функціонування біржового ринку й формування сучасної ринкової інфраструктури як невід’ємної складової економічної політики країни, з метою надання суспільству індикаторів стану та тенденцій на фінансовому на товарних ринках і дієвих ринкових механізмів регулювання Уряду.

Місія ПрАТ "УМВБ" - стати провідною національною біржею на фінансовому ринку України, інтегрованою у світове співтовариство.

Доктриною розвитку біржі є створення єдиного нормативного та сучасного технологічного простору щодо здійснення операцій з фінансовими інструментами на біржовому ринку та проведення клірингу і розрахунків за ними з забезпеченням механізмів управління ризиками та системи гарантування виконання зобов’язань за укладеними угодами. 

ПрАТ "УМВБ" є що не єдиною біржею на Україні, яка завжди займала і займає активну позицію щодо розвитку та просунення ринків нових фінансових інструментів, для чого активно співпрацює як з законодавчими і регулятивними органами, так і безпосередньо з учасниками фінансового та товарного ринків.

На сьогодні ПрАТ "УМВБ" є біржею, яка здійснює організацію торгівлі фінансовими інструментами (цінними паперами, репо, деривативами як фінансовими, так і товарними) та розрахунки і кліринг за укладеними на біржі угодами з забезпеченням механізмів управління ризиками та системи гарантій по виконанню угод.